Hypomiss Teknolojisi - Hipokloröz

HYPOMISS İLE HİJYEN SAĞLAYAN ELEKTROLİZE SU NASIL ÜRETİLİR?


hypomiss-hypo-clean-virus-2159


Hypomiss suyu elektrolize ederek özel elektrotlar sayesinde güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde hijyen sağlayan su üretir. Elektroliz; elektrik akımı yardımıyla, bir sıvı içinde çözünmüş kimyasal bileşiklerin ayrıştırılması işlemidir. Elektroliz, elektrik akımının elektrolit içinde iletilmesiyle birlikte gelişir. Suyun elektrolit olarak kullanılması durumunda, gerçekleşen ayrışma işlemine "suyun elektrolizi" denir. Bu olay sonucunda oluşan suya da, "elektrolize su" denilmektedir. Elektrolize suyun hazırlanmasında NaCl (sodyum klorür) yani sofra tuzunun kullanılması, elektrolize suyun güvenli ve etkili bir hale gelmesini sağlar. Tuz ilavesi ile hazırlanan elektrolize suda, sodyum hipokloröz asit (HOCl) oluşmaktadır. Elektrolize edilmiş su, elektroliz işlemi esnasında ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2), Hipokloröz Asit (HOCl), Sodyum Hipoklorit (NaOCl), ve son derece etkili oksitleyici özelliğe sahip Hipoklorit iyonu (OCl-) sayesinde başka hiçbir temizlik ve kimyasala ihtiyaç duymadan koku, bakteri, küf ve mantar formlarını yok eder ve gelişimini ortadan kaldırır. Hipokloröz asit, kısaca HOCl, ve başka bir adıyla aktif klor, suda iyonizasyona uğrayan zayıf asit grubuna dahildir. Hipokloröz asit mikroorganizmaların üzerinde parçalayıcı etkiye sahiptir.


Hypomiss Clean Hakkında Merak Edilenler İçin TıklayınHipokloröz asit nedir?

• Koruma ve iyileştirme ajanı olarak insan vücudundaki beyaz kan hücrelerinde üretilir.

• Ciltte hijyenin yanı sıra cildi yenileme özelliğine sahiptir, diğer kimyasallar gibi insan vücuduna zarar vermez.

• Gıdalar ile birlikte kullanımı güvenlidir.

• Mukoz membranlar veya organik materyaller için aşındırıcı olmadığından hidroklorik asit veya sülfürik asitten farklı olarak güvenli kullanım alanı sağlar.

ELEKTROLİZE SUYUN EN ÖNEMLİ AVANTAJI GÜVEN!

Sodyum hipokloröz asitin hemen hemen tüm patojen mikroorganizmalar üzerinde etkisinin olduğu bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Elektrolize suyun en önemli avantajı, güvenli oluşudur. Elektrolize suyun insan vücuduna hiçbir zarar vermediği bildirilmiştir. Ayrıca güçlü bir asit olan elektrolize okside su (EO); deri, mukoz membranlar veya organik materyaller için aşındırıcı olmadığından hidroklorik asit veya sülfürik asitten farklı olarak güvenli kullanım alanı sağlar.

Bu nedenle Hypomiss tarafından üretilen güvenli ve etkili sıvı başka hiçbir temizlik ve kimyasala ihtiyaç duymadan evinizde, bahçenizde, iş yerinizde ve bunun gibi birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz.


Güçlü hijyen için Hypomiss Clean


Güçlü bir şekilde asidik elektrolize su olarak veya elektrolize güçlü asit sulu çözelti olarak da bilinen elektrolize su, Japonya’da son 10 yılı geçkin bir süredir kullanılan yeni bir antimikrobiyel ajandır ve bu suyun çeşitli mikroorganizmalara karşı antimikrobiyel aktiviteye sahip olduğu da laboratuvarlarca kanıtlanmıştır. Japonya, Amerika ve Rusya gibi ülkelerde, ev tipi elektrolize su cihazları vasıtasıyla elektrolize sular üretilip evlerde kullanılmaktadır. 


Hypomiss Clean'i birçok alanda kullanın!

Elektrolize su ile elde edilen HOCl özellikle cilt üzerinde hijyenin yanı sıra yenileyici özelliğe sahiptir. Yapılan araştırmalar sonucunda, çeşitli sebeplerden dolayı ciltte oluşabilecek kaşınmaları %85 oranında giderdiği ve tek başına %99.7 oranında hijyen sağladığı görülmüştür. Elektrolize suyun iltihap giderici özelliği de bulunmaktadır. Elektrolize su; yıpranmış kuru ciltlerin önceki nemli haline getirilmesi, saç diplerinde oluşan kepeğin önlenmesi, yaraların temizlenmesi, akne ve egzamaların iyileştirilmesi, ayaklarda oluşan mantarların iyileştirilmesi, sivilcelerin giderilmesi gibi rahatsızlıklarının tedavisi gibi çeşitli alanlarda kullanıldığı bilinmektedir. HYPO MISS ile elde edilen elektrolize suyu artık sizler de evinizde güvenli solüsyon olarak kullanabileceksiniz. Kimyasal içeren, cilt teması ile sakıncalı, çocuklarımız, evcil hayvanlarımız ve bizler için güvenli olmayan temizlik maddeleri yerine Dünya’nın en güvenli, kimyasal içermeyen, cilt ve göz teması güvenli, aileniz ve evcil hayvanlarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir temizlik ürününe HYPO MISS sayesinde artık kolayca ulaşabileceksiniz. Dışarıdan parayla aldığınız temizlik ve kimyasal ürünlerine artık son. En ucuz ve etkili hijyen ürünü olan HYPO MISS ile temizlik artık çok kolay. HYPO MISS ile yalnızca 10 dakikada HOCI asidi içeren güçlü, etkili ve güvenli bir solüsyon üretebilir; evinizde, arabanızda, işyerinizde, kliniğinizde güvenle kullanabilirsiniz. HOCl bazlı antiseptik solüsyonları aynı zamanda veteriner hekimler ve evcil hayvan sahipleri tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır.

Ucuz, hızlı ve etkili!

HYPO MISS ile yalnızca 10 dakikada HOCI asidi içeren güçlü, etkili ve güvenli bir sıvı üretebilirsiniz.

Hipokloröz asit:

• Koruma ve iyileştirme ajanı olarak insan vücudundaki beyaz kan hücrelerinde üretilir.

• Ciltte hijyenin yanı sıra cildi yenileme özelliğine sahiptir, diğer kimyasallar gibi insan vücuduna zarar vermez.

• Gıdalar ile birlikte kullanımı güvenlidir.

• Mukoz membranlar veya organik materyaller için aşındırıcı olmadığından hidroklorik asit veya sülfürik asitten farklı olarak güvenli kullanım alanı sağlar.

Mikro Damlacıklarla her yüzeye kolaylıkla ve derinlemesine ulaşın

Hypomiss, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ergonomik ve estetik tasarımlı yarı otomatik sprey ile fazla güç gerektirmez.
Mikro damlacık püskürtme teknolojisi, elde ettiğiniz sıvıyı geniş bir alana etkili bir biçimde uygular.
Mikro damlacıklar havada da daha fazla asılı durarak, havayı da etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.

Hypomiss ister prize takarak, ister powerbank ile, isterseniz de aracınıza bağlayarak her yerde kullanıma hazır!

Neden Hypomiss Clean?

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.